Chacara Canta Galo
Villan Chacara Canta Galo São Tomé das Letras med 3 sovrum, med plats för upp till 4 gäster, ligger inom 2 km från kända kulturplatser som Casa da Piramide.
Den här villan med 1 badrum har ett utmärkt läge inom 10 minuter med bil från Matriz de Sao Thome Church och inom 15 minuter med bil från Gruta Sao Thome. Gästerna kommer att njuta av närheten till São Thomé das Letras kyrka, som ligger inom 3 km från denna villa. Gästerna kan också besöka Ladeira do Amendoim, som ligger ungefär 20 minuters bilresa bort.
Badrumsfaciliteterna i villan Chacara Canta Galo inkluderar också en separat toalett och en dusch.
Det här boendet erbjuder också ugn och köksredskap i ett kök.
- Lokala sevärdheter
- Pedra Furada2,6 km
- Lua-vattenfallet2,4 km
- Toca do Leao2,5 km
- Mirante de Sao Thome das Letras2,6 km
- Toca Stone Holed2,6 km
- Portal dos Ventos2,5 km
- Tv Sao Tome Das Letras2,7 km
- Casa da Piramide2,6 km
- Flygplatser
- Varginha Flygplats86 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Erbjuder villan Chacara Canta Galo ett kök?
Villan Chacara Canta Galo har ett komplett kök med ugn och spishäll. - ❓
Finns det en bubbelpool i villan Chacara Canta Galo?
Ja, en badtunna finns i villan Chacara Canta Galo.